62 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

TP-Link Tapo L530E Akıllı Kablosuz Çok Renkli Ampul

150,83

Philips Hue Bağlantı Köprüsü

499,90

Philips Hue Play Gradient Lightstrip Kompakt

Philips Hue Play Gradient Lightstrip Büyük

Philips Hue Signe Akıllı Zemin Işığı

Philips Hue Renkli Gradient Signe Masa Lambası

Philips Hue Filament Akıllı Ampul Sarı Işık G93 E27 Bluetooth

298,61

Philips Hue Filament Bluetooth Akıllı Ampul ST64 E27 Sarı Işık

251,54

Philips Hue Beyaz Akıllı Başlangıç Seti 2’li E27

676,79

Philips Hue Beyaz Ambiyans Akıllı Ampul E14 Bluetooth

298,61

Nanoleaf Shapes Altıgen Başlangıç Kiti – 9 Panel

1.999,00

Philips Hue Bluetooth Renkli Akıllı Ampul 2’li Ekopaket E27

Akıllı Aydınlatma ile Konforlu ve Şık Bir Şekilde Aydınlanın

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan akıllı aydınlatma sistemleri birçok kişinin hayatını kolaylaştırır. Bu teknoloji sayesinde gerek iç mekân gerekse dış mekânlardaki ışık sistemlerini tek bir tuşla kontrol edebilirsiniz. Bu teknoloji harikası sistemlerde, ışığı dilediğiniz gibi açıp kapatabilir, parlaklığını ayarlayabilir ve hatta rengini değiştirebilirsiniz. 

Akıllı sistemlerde kullanılmak üzere genellikle LED ampuller tercih edilir. Sayfamızda yer alan farklı renklere sahip LED ampuller arasından seçimlerde bulunabilirsiniz. Çoklu renk özelliğine sahip ampuller, sarı ışığın yanı sıra mavi, yeşil, turuncu, kırmızı, mor gibi farklı renkler de bulundurur. Bu sayede, farklı renklerle evinizin atmosferini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. 

Ayrıca akıllı sistemler bilgisayar, telefon ve tablet gibi birçok cihaz üzerinden kontrol edilebilir. Üstelik akıllı teknolojili aydınlatma sistemlerinin tek avantajı ışığı kontrol etmek değildir. Aynı zamanda daha az enerji harcayan akıllı LED aydınlatma sayesinde elektrik tasarrufu da yapmanız mümkündür.  

Akıllı Aydınlatma Teknolojisi ve LED Ampuller 

Günümüzde birçok farklı alanda kullanılan akıllı sistemler, daha konforlu bir yaşam için oldukça idealdir. Akıllı tarzdaki aydınlatma teknolojisi, temel olarak ışığın belli cihazlar üzerinden kontrol edilmesi anlamına gelir. Bu sistem sayesinde yaşam alanlarınızdaki ışığı pratik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Sayfalarımıza birçok markanın LED ampul modelleri mevcuttur. 

Bu tarz teknolojilerin çalışma prensi ise Bluetooth ve Wi-Fi bağlantılarına dayanır. Bluetooth ile evinizdeki ışık sistemini, ev içinden kontrol edebilir ve dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Wi-Fi ise uzaktan dahi evdeki ışığı kontrol edebilmenize imkân tanır. Bu da genellikle güvenlik gibi açılardan avantaj sağlar. 

Evde olmadığınızda ya da uzun bir tatile çıktığınızda, çeşitli güvenlik tehditlerine karşı ışığı açabilirsiniz. Ayrıca aydınlatma teknolojisi sayesinde ışığı, gün doğumu ve gün batımına göre ayarlamanız da mümkündür. Üstelik ayarları özelleştirerek, istediğiniz saat diliminde ışığın otomatik olarak yanıp sönmesini sağlayabilirsiniz. 

Farklı Alanlarda Kullanabileceğiniz Aydınlatma Sistemleri 

Akıllı tarzdaki aydınlatma sistemleri, günümüzde birçok farklı alanda kullanılır. Genel olarak bu tarz bir teknoloji, ev, ofis, kafe, restoran gibi iç mekânların yanı sıra dış mekânlar için de tercih edilir. Özellikle yol, park, cadde ya da stadyum gibi yerlerin ışıklandırılmasında, akıllı teknolojilere sık sık başvurulur. 

Akıllı ev aydınlatması için genellikle LED ampuller kullanılır. Uzun süre kullanabileceğiniz LED ampuller hem daha az enerji harcar hem de çoklu renk gibi özellikleriyle avantaj sağlar. Mavi, kırmızı, yeşil, sarı, turuncu gibi renkler arasından evde yansıtmak istediğiniz ambiyansa göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca akıllı sistemleri evinizin her alanında kullanmanız mümkündür. 

Özellikle müstakil evlerde oturan kişiler için akıllı merdiven aydınlatma sistemleri bulunur. Merdivenlerinizdeki ışığı isterseniz loş isterseniz de daha canlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Üstelik telefon ya da bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz çeşitli uygulamalar aracılığıyla akıllı teknolojili aydınlatma sistemlerini sesle de kontrol etmeniz mümkündür. Akıllı sistemler için kullanabileceğiniz akıllı ampul modellerini geniş ürün seçenekleri sunan sayfamız üzerinden avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz.