20 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ceviz
Mat Siyah

Klipsch The Three Kablosuz Stereo Sistem (Google Asistan ile)

4.990,00

ViewSonic X100-4K Ultra HD Bluetooth/Wi-Fi Harman Kardon %125 Rec709 CinemaColor+ SMART LED Projeksiyon

29.117,63

ViewSonic X10-4K Ultra HD Kısa Atım Bluetooth Wi-Fi Harman Kardon %125 Rec709 CinemaColor+ Taşınabilir SMART LED Projeksiyon

18.879,77

ViewSonic M2 Full HD Bluetooth Wi-Fi Bataryalı HDMI Type-C USB Harman Kardon Taşınabilir SMART LED Projeksiyon Cihazı

7.771,09

ViewSonic M1+ Bluetooth Wi-Fi Bataryalı HDMI Type-C USB Harman Kardon Taşınabilir SMART LED Projeksiyon Cihazı

4.447,86

ViewSonic M1 Mini Plus Bluetooth/Wi-Fi JBL Bataryalı HDMI/USB Cep Sineması Taşınabilir SMART LED Projeksiyon Cihazı

2.199,00
Beyaz
Siyah

Denon Home 350 Kablosuz Çok Odalı Hoparlör

8.990,00
Beyaz
Siyah

Denon Home 250 Kablosuz Çok Odalı Hoparlör

6.990,00
Beyaz
Siyah

Bluesound Pulse Soundbar 2i Kablosuz Çok Odalı Müzik Yayın Hoparlörü

9.686,91
Beyaz
Siyah

Bluesound Pulse Mini 2i Kompakt Kablosuz Çok Odalı Müzik Yayın Hoparlörü

6.286,62
Beyaz
Siyah

Bluesound Pulse Flex 2i Taşınabilir Çok Odalı Kablosuz Müzik Yayın Hoparlörü

3.666,96
Beyaz
Siyah

Denon Home 150 Kablosuz Çok Odalı Hoparlör

2.270,00

Akıllı Ev Sistemleri ile Konforlu Bir Yaşam Elde Edin

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte ortaya çıkan akıllı ev sistemleri, birçok kişi tarafından tercih edilir. Akıllı sistemler sayesinde, evinizdeki ya da ofisinizdeki ısı, ışık, enerji ve güvenliği tek bir tuşla kontrol edebilirsiniz. Bu sistemler genellikle telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlar üzerinden Bluetooth, 3G, 4G ve Wi-Fi aracılığıyla pratik bir şekilde kontrol edilir. Üstelik Andorid ya da iOs işletim sistemlerine sahip telefonlara, çeşitli uygulamalar indirerek Wi-Fi aracılığıyla uzaktan da kontrol sağlayabilirsiniz. 

Özellikle kış aylarında, herhangi bir yerden evinize dönerken ısıtma sistemini aktif hale getirebilir ve sıcak bir eve girmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Böylece enerji tasarrufu sağlayabilir ve bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Öte yandan akıllı sistemleri birden çok cihaza entegre etmeniz mümkündür. 

Akıllı ev sistemlerinde, eğlence ögeleri de yer alır. Projeksiyon ve hoparlör modelleriyle çok kolay bir şekilde evde kendi sinemanızı oluşturabilirsiniz. Birçok farklı özelliğe sahip akıllı teknoloji ürünlerini sayfamız üzerinden inceleyerek, avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz. 

Akıllı Ev Sistemleri Nelerdir? 

Akıllı ev sistemleri güvenlikten, ısı sistemlerine ve aydınlatmaya kadar dayanan geniş bir yelpazeye sahiptir. Akıllı teknoloji sayesinde evinizin her noktasında kontrol sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu teknoloji sayesinde evde olmasanız dahi, tıpkı evdeymişsiniz gibi etkin rol oynayabilirsiniz. 

Akıllı sistemler arasında öne çıkan aydınlatma teknolojisi, farklı renk seçenekleriyle birçok kişinin beğenisini kazanır. Çok renkli özelliği bulunan LED ampuller aracılığıyla kırmızı, sarı, yeşil, mavi gibi farklı renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda ışığın parlaklığını istediğiniz şekilde ayarlayarak, loş ya da dinamik ve canlı ortamlar oluşturabilirsiniz. 

Güvenlik teknolojisinde ise gece görüş özelliği bulunan kameralar ve çeşitli güvenlik sistemleri ön plana çıkar. Güvenlik kameralarını, cep telefonlarınıza entegre ederek takip edebilirsiniz. Bu sayede evde olmadığınızda bile eviniz güvende kalır. Akıllı ev sistemleri fiyatları ise ürünlere göre değişiklik gösterir. Genel olarak akıllı sistemler sayesinde enerji tasarrufu sağlanır. Bu açıdan bütçenize uygun modelleri tercih edebilirsiniz.  

Akıllı Ev Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Günümüzde, birçok kişi tarafından akıllı ev sistemleri tavsiye edilir. Sayısız avantajı bulunan akıllı sistemler sayesinde evde olmasanız dahi, ısı, güvenlik ve aydınlatma gibi alanlarda kontrol sahibi olabilirsiniz. Bunun için gereken tek şey ise telefon ve internet bağlantısıdır. 

Akıllı sistemleri, yönetmek istediğiniz cihaza entegre ederek çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik bu teknoloji, pratiklik sağlamasının yanı sıra enerji tasarrufu da sağlar. Evde olmadığınız zamanlarda dahi ısıyı ve aydınlatmayı kontrol ederek enerji tüketimini azaltabilirsiniz. Akıllı ev sistemleri maliyeti ise birçok faktöre göre değişkenlik gösterir. 

Güvenlik sistemi ve aydınlatma sistemlerindeki fiyatlar birbirinden farklıdır. Aynı zamanda bu alanda kullanılan ürünler de fiyatı doğrudan etkiler. Aydınlatma alanı için sayfamızda geniş ürün seçenekleri ile yer alan LED ampul çeşitlerini inceleyebilir, güvenlik teknolojileri alanında ise kameralara göz atabilirsiniz.