Gösterilen sonuç sayısı: 11

Sonoff DW2-Wi-Fi Kablosuz Kapı Pencere Sensörü

Netatmo Akıllı Duman Alarmı

1.097,73

Netatmo Akıllı Kapı ve Pencere Sensörleri

1.097,73

Netatmo Akıllı İç Mekan Sireni

870,50

Netatmo Kameralı Akıllı Kapı Zili

3.257,15

EZVIZ C6N Akıllı Wi-Fi Pan & Tilt Kamera

265,33

Zyxel Aurora IP Kamera POE ve Alarm Genişletme Modülü CAM3115-PA10

186,90

S-Link Swapp SL-EG03 Akıllı Ev Güvenliği Isı ve Nem Göstergeli Kablosuz Siren Wifi TUYA Destekli

S-Link Swapp SL-EG02 Akıllı Ev Güvenliği Kablosuz Hareket Sensörü Wifi Tuya Destekli

232,00

S-Link Swapp SL-EG01 Akıllı Ev Güvenliği Kablosuz Kapı Pencere Manyetik Sensör Kablosuz Tuya Destekli

153,90

S-Link Swapp SL-EG22 1080P HD TF Kartlı Kameralı Akıllı Kapı Zili Kablosuz

Güvenlik Sistemleri ile Her Zaman Koruma Sağlayın

Günümüzde birçok kişi tarafından ev güvenlik sistemleri tavsiye edilir. Güvenlik açıklarının artmasıyla birlikte suç oranı da her geçen gün artar. Bu nedenle yaşam alanlarının güvenlik altına alınması büyük ölçüde önem taşır. Hırsızlık gibi riskleri en aza indirmek amaçlı ise güvenlik amaçlı sistemler kullanılır. 

Güvenlik için oluşturulan sistemlerde ön plana çıkan kamera ve alarmlar aracılığıyla ev ve iş yerlerinizi, güvenli alanlar haline getirebilirsiniz. Güvenlik kamera sistemleri birçok farklı özelliğe sahiptir. Sayfamız üzerinden gece görüş teknolojisi ve yüksek çözünürlük gibi farklı özelliklere sahip kameraları inceleyebilirsiniz. Üstelik kablosuz teknolojilere sahip kameraları, internet aracılığıyla ve cep telefonlarınız yardımıyla yönetmeniz mümkündür. Bununla birlikte genellikle kapı ve pencerelere yerleştirilen sensörlü alarmlar da hırsızlar için caydırıcı niteliktedir. 

Güvenlik kameraları ve alarm sistemlerini bir arada kullanarak yaşam alanlarınız için ultra güvenlik sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte, bu sistemlerin içerisinde yangın gibi durumlara karşı duman dedektörleri de yer alır. Farklı ihtiyaçlara yönelik tasarlanan akıllı güvenlik teknolojileri ile güvenliğinizi büyük ölçüde sağlayabilirsiniz. 

Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri

Ev, iş yeri gibi farklı yaşam alanlarının korunması amacıyla oluşturulan güvenlik sistemleri birçok açıdan avantaj sağlar. Teknolojiyle birlikte uzaktan dahi kontrol edilebilen bu sistemler, tehdit durumunda yetkili kişilere haber vererek maksimum oranda güvenliğinizi hedefler. Bu teknolojiyle çalışan sistemlerde, herhangi bir tehdit durumunda cihazlara tanımladığımız kişi ve kurumlar bilgilendirilir. 

Ayrıca güvenlik kameralarında gece görüşü olması da önem taşır. Bununla birlikte kameraların çözünürlük ve netlik oranlarının da yüksek olması gerekir. Bu sayede herhangi bir tehdit durumunda, ilgili kişiyi çok daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. Güvenlik için kurulan sistemlerde kameralardan sonra ise alarmlar ön plana çıkar. Genellikle kapı ve pencerelere yerleştirilen alarm sistemleri bir tehdit durumunda yüksek bir tonda uyarı verir. Ev güvenlik sistemleri için gerekli ürünleri, sayfamız üzerinden avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz. 

Güvenlik Kameraları Sayesinde Güvenliğinizden Endişe Etmeyin 

Güvenlik için tasarlanan sistemlerin öne çıkan cihazları arasında güvenlik kameraları yer alır. Kameralar, sadece görüntüleriyle hırsızları caydırarak, suç oranlarının düşmesinde etkili bir rol oynar. Aynı zamanda evlerinizi tehditlere karşı koruyan güvenlik kameralarının birçok özelliği mevcuttur. 

Çeşitli markaların 1080p ve 4K gibi farklı çözünürlüklere sahip güvenlik kamerası seçeneklerini sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Öte yandan Andorid ya da iOs işletim sistemine sahip cep telefonlarınıza bir uygulama yükleyerek, güvenlik kameraları ile bağlantı kurabilirsiniz. Bu sayede evde olmadığınızda dahi eviniz üzerinde kontrol sahibi olmanız mümkündür. Bununla birlikte yalnızca evlerin dış kısmına değil, ev içine de kamera yerleştirebilirsiniz. 

Özellikle küçük çocuğu olan ve bakıcı çalıştıran aileler, güvenlik kameraları yardımıyla çocuklarının güvende olup olmadığından emin olabilir. Güvenlik sistemleri fiyatları ise markalara ve ürünlere göre değişkenlik gösterse de genel olarak bütçe dostudur. Sayfamız üzerinden güvenlik sistemleri alanındaki ürünleri detaylı şekilde inceleyerek uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.