13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Netatmo Akıllı Dış Mekan Kamerası

3.257,15

Netatmo Sirenli Akıllı Dış Mekan Kamerası

3.500,00

Netatmo Akıllı İç Mekan Kamerası

2.177,44

EZVIZ C6N Akıllı Wi-Fi Pan & Tilt Kamera

265,33

TP-Link Tapo C310 Dış Mekan Kablosuz Akıllı Güvenlik Kamerası

409,00

EZVIZ C2C (Mini O) Kablosuz IP Güvenlik Kamerası

320,66

Zyxel CAM3115 Aurora 1080P Full HD 300 MBps 16GB Depolama Hareket Algılama Uzaktan Yönetim NAS Destekli IP Kamera

499,00

TP-Link Tapo C100 1080P Gece Görüşlü Kablosuz Akıllı Ev Güvenlik Kamerası

329,37

TP-Link Kasa Cam KC200 1080P Su Geçirmez Dış Mekan Akıllı Güvenlik Kamerası

TP-Link Kasa Cam KC120 1080P Gece Görüşlü Akıllı Kamera

TP-Link Tapo C200 Full HD 1080p Gece Görüşlü Ev Güvenliği Kablosuz Kamera

395,94

TP-Link NC450 HD Pan/Tilt Kablosuz 720p HD 300Mbps Gece Görüşlü IP Kamera

769,90

Güvenlik Kamerası ile Üst Düzey Koruma Sağlayabilirsiniz

Günümüzde hırsızlık gibi olaylarla sık sık karşı karşıya kalınır. Bu durumu önlemek için ise ev ve ofislere güvenlik sistemleri kurulur. Güvenlik sistemlerinde en sık kullanılan cihazlardan birini ise kameralar oluşturur. Güvenlik kamerası çeşitlerini iç mekân ve dış mekânlarda tercih ederek, hırsızlık durumlarına karşı önlem alabilirsiniz. Birçok markanın farklı özelliklere sahip güvenlik kameraları, telefon ya da bilgisayar üzerinden kontrol edilebilir ve takip edilebilir. 

Güvenlik kameralarını, telefonunuzla eşleştirdikten sonra Wi-Fi aracılığıyla evde olmasanız dahi kontrol sağlayabilirsiniz. Üstelik uzaktan erişim sistemine sahip güvenlik kameraları, anlık görüntü almanın yanı sıra görüntüyü kaydeder ve daha sonra izleyebilmeniz adına depolar. Bu sayede, evinizin çevresinde olup bitenler hakkında her zaman fikir sahibi olabilirsiniz. 

Farklı Özellikleri Bulunan Güvenli Kameraları 

Güvenlik sistemleri içinde ön plana çıkan güvenlik kameralarının birçok farklı özelliği bulunur. Günümüzde sıklıkla kablosuz güvenlik kamerası çeşitleri tercih edilir. Kameralar eğer dış mekânda kullanılacaksa, ısı, nem ve farklı hava koşullarına karşı dayanıklı olması beklenir. Çoğu markanın güvenlik kameraları kablosuz olarak üretilse de, kameraların özellikleri genellikle markalara göre farklılık gösterir. 

Özellikle gece kameralarında uzaktan erişim özelliği olan modeller sıklıkla tercih edilir. Bu sayede evde olmasanız dahi, kapınıza gelen kişilerden haberdar olabilir ve evinizin çevresindeki tehditleri engelleyebilirsiniz. Ayrıca kamera ve alarm sistemleri, hırsızlık girişimi gibi durumların önüne geçerek, saldırgan kişilerin korku duymasına sebep olur. 

Kamera sistemlerinde geçmişte dönük görüntülerin kayıt altına alınması da oldukça önemlidir. Evinizle alakalı herhangi bir tehdit olduğunda, geçmişe dönük görüntüleri izleyerek durumu yetkili kişilere bildirebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra geniş ürün seçenekleri ile sayfamızda yer alan Wi-Fi özellikli, gece görüşlü ve kablosuz gibi en iyi güvenlik kamerası çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. 

Kaliteli Bir Güvenlik Kamerası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir

Güvenlik sistemlerinin önemli bir parçası olan, güvenlik kameralarını seçip satın alırken birçok faktöre dikkat edilmesi gerekir. Kameraların, yüksek görüntü kalitesi ve çözünürlüğe sahip olması oldukça önemlidir. Bu sayede herhangi bir hırsızlık girişiminde, suçluları çok daha kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz. 

Kamera alanında özellikle 1080p, 4K gibi çözünürlüğe sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte, güvenlik kameralarında gece görüşü olması da büyük ölçüde avantaj sağlar. Hırsızlıkların büyük bir bölümü gece saatlerinde meydana gelir. Kızılötesi gibi özelliklere sahip gece görüşlü güvenlik kamerası seçeneklerini tercih ederek, geç saatlerde olabilecek hırsızlık gibi istenmeyen olayların önüne kolayca geçebilirsiniz. 

Kameralarda WDR, BLC, DNR gibi özelliklerin olması da avantajlıdır. Bu özellikler görüntüler üzerindeki parlamaları engeller, ışığı gerekli durumlarda artırarak karanlık kısımları aydınlatır ve hareket eden insanların daha net görünmesini sağlar. Güvenlik kamerası fiyatları ise markalara göre değişiklik gösterir. Popüler markaların bütçenize uygun güvenlik kamerası modellerini, sayfamız üzerinden inceleyerek avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.