fbpx

Akıllı Ev Kullanıcılarına Katılın.

Sensibo Akıllı Ev Klima Kontrolü | Enerjiden tasarruf edin

Sensibo, iklim kontrolünü daha akıllı ve verimli hale getiren yenilikçi bir teknoloji sunar. Sıcak yaz günlerinde veya soğuk kış aylarında, Sensibo'nun akıllı klima kontrol ürünleri ile klimanızı veya ısıtıcınızı herhangi bir yerden kolayca yönetebilirsiniz.

Neden Sensibo?
Kullanımı Kolay: Sensibo'nun kullanıcı dostu uygulaması sayesinde klimanızı veya ısıtıcınızı tek bir dokunuşla kontrol edebilirsiniz. Sıcaklığı, fan hızını ve çalışma saatlerini istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
Uzaktan Erişim: Sensibo uygulaması ile herhangi bir yerden klimanızı kontrol edebilirsiniz. Tatilde veya işteyken evinizi ideal sıcaklığa getirin ve enerji tasarrufu yapın.
Akıllı Programlama: Sensibo, hava durumu verilerini kullanarak otomatik olarak sıcaklık ayarlarını optimize eder. Bu sayede enerji maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.
Entegrasyon Kolaylığı: Sensibo, Amazon Alexa veya Google Assistant gibi akıllı ev cihazları ile entegre edilebilir, bu da sesli komutlarla kontrol imkanı sunar.
Verimlilik ve Tasarruf: Klimanızı veya ısıtıcınızı daha verimli bir şekilde kullanarak enerji tasarrufu yapın ve faturalarınızı azaltın.

Generic
Generic

Sensibo ile klima kontrolüne
yeni bir boyut kazandırın

Sensibo, sadece konforunuzu artırmakla kalmaz, aynı zamanda çevreye duyarlı bir yaklaşım sunar. Enerji verimliliği ile çevreyi korurken, kullanım kolaylığı ile yaşam kalitenizi artırır.

Evinizi veya iş yerinizi daha akıllı hale getirmek ve iklim kontrolünü optimize etmek için Sensibo'yu tercih edin. Daha fazla bilgi almak veya ürünlerimizi incelemek için web sitemizi ziyaret edin.

Sensibo ile iklim kontrolünü daha akıllı hale getirin, konforun tadını çıkarın ve enerji tasarrufu yapın. Biz, Sensibo'nun Türkiye distribütörü olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Noseri’yi tercih etmeniz için pek çok neden olsa da size burada en çok dikkat çeken birkaç farkımızdan söz edeceğiz. Uzman bir ekip tarafından en iyi markalar kullanılarak yapılan akıllı ev çözümleri için doğru yerdesiniz.

Award Image

En İyi Markalar

Noseri Sadece En İyi Markaların Ürünlerini Kullanır

Award Image

Uzman Ekip

İşini Bilen Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz

Award Image

Müşteri Memnuniyeti

%100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmetlerimizle Farkı Hissedin

Award Image

Satış Sonrası

Satış Sonrası Destek Hizmetlerimizle Sürekli Memnuniyet Sağlıyoruz

Akıllı ev sistemi, teknolojinin sizin yerinize eviniz ile ilgilenmesini sağlar. Sadece birkaç tıklamayla hayatı kolaylaştırır. Akıllı ev sistemine bağlı her cihaz bir uzaktan kumandayla ya da akıllı telefona ve tablete yüklenebilen bir uygulama aracılığıyla kontrol edilebilir. Örneğin - dışarı çıkıyorsanız, "Dışarıda" düğmesine basabilirsiniz ve Dışarıda modundayken programlanan tüm aktiviteler anında kontrol edilir - kapıları kilitler, ışıkları kapatır ve kapatılması gereken diğer cihazları kapatır.

Akıllı ev; Evinizi uzaktan izleyip yönetebileceğiniz, uygulama veya kumanda aracılığı ile aydınlatma ve bazı elektronik cihazlarınızı kontrol edebileceğiniz bir sistemdir.  Evinizi dünyanın başka bir ucundan bile korumanın, çalıştırmanın ve izlemenin rahatlığını yaşarsınız.  Bağlanan cihazlar aydınlatmalar, güvenlik sistemleri, kameralar, ses ve video sistemleri, televizyonlar, termostatlar ve sisteme uyumlu diğer elektronik cihazlardır.

Akıllı ev sistemi satın almanın ilk ve en önemli nedeni konfor ve güvenliktir.  Ev sahibinin yararlandığı diğer avantajlar; rahatlık, uzaktan erişim, tasarruf ve gönül rahatlığıdır.  Günümüzde akıllı ev sistemi daha erişilebilir ve gelişmiş hale gelmesi nedeniyle evlere düşük bir maliyetle uygulanabilir ve evin değerini yükseltebilir.

Akıllı ev kurulumunda bağlanan ve kontrol edilen çeşitli cihazlar vardır. Bunlardan en yaygın olanları dört kategoriye ayrılır. Bunlar; aydınlatma, iklim kontrolü, eğlence ve güvenliktir.

Evet, akıllı evler ekonomiktir ancak akıllı evlerin lüks olarak görüldüğü bir dönem vardı. Bu, günümüzde böyle değil akıllı evinizi kurmak her zamankinden daha kolay ancak cihazlarınızı birleştirmek ve birlikte uyumlu bir şekilde çalışmalarını sağlamak için doğru bir akıllı ev sistemi seçmeniz şart. Evinize uygun bir ev sistemi almak için cihazı almayı düşündüğünüz firmaya danışabilir ya da buraya tıklayarak bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.sapien.

Evet, akıllı ev sistemi yüksek talep görmekte ve sahip olduğu teknoloji sayesinde evinizin değerini rahatlıkla arttırabilir. Günümüzde herkes akıllı bir evde yaşamak ve bu gelişmiş teknolojilerden faydalanmak istiyor. Bu nedenle bir ev, akıllı ev sistemi teknolojisi kullandığında, ev sahibi evinin fiyatını rahatlıkla yükseltebilir. Bununla birlikte, fiyatınızın piyasanın kaldırabileceği sınırlar içinde kalmasını sağlamak için ev sahibinin lisanslı bir emlakçı ile çalışması en iyi olacaktır.

Evinizi Akıllıya Dönüştürmeye Hazır mısınız?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur lorem ipsum aipiscing anc vivita consectetur lorem ipsum aipiscing anc vivita consectetur lorem ipsum aipiscing anc vivita.