fbpx

Akıllı Ev Kullanıcılarına Katılın.

Hakkımızda

Noseri olarak, sıcak, güvenli ve eğlenceli yaşam alanları yaratabilmeniz için, sesli asistanlar ile yönetebileceğiniz akıllı ev sistemleri sunuyoruz. Google Asistan, Amazon Alexa ve Siri ile kontrol edebileceğiniz akıllı ev çözümleri ile sizleri buluşturuyor, evlerinizi hayallerinizin ötesine taşımak için ürün yelpazemizi her gün en iyi ve en yeni ile geliştirmeye devam ediyoruz.

Dünyanın en çok tercih edilen akıllı ev çözümlerini satışa sunan Noseri, projelendirmeden ürün seçimine kadar tüm adımlarda, müşterilerine teknik danışmanlık hizmeti vermektedir. İhtiyaç ve hayalleri en doğru akıllı ev çözümleri ile karşılamayı ilke edinen Noseri, sesli komutlarla yönlendirebileceğiniz, saatlik, günlük, haftalık yada aylık olarak planlayabileceğiniz, kendi yaşam stilinize uygun hale getirebileceğiniz özel akıllı ev çözümleri sunmaktadır. Satışını gerçekleştirdiği dünyaca ünlü tüm markaların hem satış ve kurulumunda hem de teknik destek gereksinimlerinde müşterilerine kesintisiz hizmet sunan Noseri, yaşam alanlarınızın konforunu beklentilerinizin de ötesine taşımayı hedeflemektedir.

Generic
Generic

Her seferinde daha iyi
ve daha akıllı

Akıllı ev sistemlerimiz ile evinize her girdiğinizde şaşıracak her seferinde daha farklı yönlerini keşfedeceksiniz. Evinizde ki cihazlar sizi rahat ettirmek için adeta yarışacaklar.
Tek noktadan tüm eve hükmedebileceksiniz.

Noseri’yi tercih etmeniz için pek çok neden olsa da size burada en çok dikkat çeken birkaç farkımızdan söz edeceğiz. Uzman bir ekip tarafından en iyi markalar kullanılarak yapılan akıllı ev çözümleri için doğru yerdesiniz.

Award Image

En İyi Markalar

Noseri Sadece En İyi Markaların Ürünlerini Kullanır

Award Image

Uzman Ekip

İşini Bilen Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz

Award Image

Müşteri Memnuniyeti

%100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmetlerimizle Farkı Hissedin

Award Image

Satış Sonrası

Satış Sonrası Destek Hizmetlerimizle Sürekli Memnuniyet Sağlıyoruz

Akıllı ev sistemi, teknolojinin sizin yerinize eviniz ile ilgilenmesini sağlar. Sadece birkaç tıklamayla hayatı kolaylaştırır. Akıllı ev sistemine bağlı her cihaz bir uzaktan kumandayla ya da akıllı telefona ve tablete yüklenebilen bir uygulama aracılığıyla kontrol edilebilir. Örneğin - dışarı çıkıyorsanız, "Dışarıda" düğmesine basabilirsiniz ve Dışarıda modundayken programlanan tüm aktiviteler anında kontrol edilir - kapıları kilitler, ışıkları kapatır ve kapatılması gereken diğer cihazları kapatır.

Akıllı ev; Evinizi uzaktan izleyip yönetebileceğiniz, uygulama veya kumanda aracılığı ile aydınlatma ve bazı elektronik cihazlarınızı kontrol edebileceğiniz bir sistemdir.  Evinizi dünyanın başka bir ucundan bile korumanın, çalıştırmanın ve izlemenin rahatlığını yaşarsınız.  Bağlanan cihazlar aydınlatmalar, güvenlik sistemleri, kameralar, ses ve video sistemleri, televizyonlar, termostatlar ve sisteme uyumlu diğer elektronik cihazlardır.

Akıllı ev sistemi satın almanın ilk ve en önemli nedeni konfor ve güvenliktir.  Ev sahibinin yararlandığı diğer avantajlar; rahatlık, uzaktan erişim, tasarruf ve gönül rahatlığıdır.  Günümüzde akıllı ev sistemi daha erişilebilir ve gelişmiş hale gelmesi nedeniyle evlere düşük bir maliyetle uygulanabilir ve evin değerini yükseltebilir.

Akıllı ev kurulumunda bağlanan ve kontrol edilen çeşitli cihazlar vardır. Bunlardan en yaygın olanları dört kategoriye ayrılır. Bunlar; aydınlatma, iklim kontrolü, eğlence ve güvenliktir.

Evet, akıllı evler ekonomiktir ancak akıllı evlerin lüks olarak görüldüğü bir dönem vardı. Bu, günümüzde böyle değil akıllı evinizi kurmak her zamankinden daha kolay ancak cihazlarınızı birleştirmek ve birlikte uyumlu bir şekilde çalışmalarını sağlamak için doğru bir akıllı ev sistemi seçmeniz şart. Evinize uygun bir ev sistemi almak için cihazı almayı düşündüğünüz firmaya danışabilir ya da buraya tıklayarak bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.sapien.

Evet, akıllı ev sistemi yüksek talep görmekte ve sahip olduğu teknoloji sayesinde evinizin değerini rahatlıkla arttırabilir. Günümüzde herkes akıllı bir evde yaşamak ve bu gelişmiş teknolojilerden faydalanmak istiyor. Bu nedenle bir ev, akıllı ev sistemi teknolojisi kullandığında, ev sahibi evinin fiyatını rahatlıkla yükseltebilir. Bununla birlikte, fiyatınızın piyasanın kaldırabileceği sınırlar içinde kalmasını sağlamak için ev sahibinin lisanslı bir emlakçı ile çalışması en iyi olacaktır.

Evinizi Akıllıya Dönüştürmeye Hazır mısınız?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur lorem ipsum aipiscing anc vivita consectetur lorem ipsum aipiscing anc vivita consectetur lorem ipsum aipiscing anc vivita.