fbpx

Akıllı Ev Kullanıcılarına Katılın.

Hizmetler

Akıllı Ev
Dönüşümü

Alışılagelmiş evleri, istek ve ihtiyaçlarınıza göre akıllandıralım ve sizlerin kontrolüne sunalım

Akıllı ev çözümleri ile yaşam alanınızın tamamında kontrolü elinize alabilir, sesli komutlarla evinizi istediğiniz her yerden kontrol edebilirsiniz. Yaşam kalitenizi artırmanıza ve evinizi daha konforlu, güvenli ve enerji verimli hale getirmenize yardımcı olabilecek geniş ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz. Noseri akıllı ev çözümleri, aydınlatma, perde, panjur, iklimlendirme, bahçe sulama, ses ve görüntü kontrolleri gibi birçok noktada hayatı sizin için kolaylaştırır ve yaşam alanınızı size özgü ve özel hale getirir.


Mağazalarınızı
Kontrol Edin

İş yerlerinizi, ofislerinizi, mağazalarını veya şubelerinizi uzaktan analiz ederek yönetebilirsiniz.

Noseri olarak, işletmelerinizin operasyonlarını otomatikleştirmede ve verimliliklerini artırmada sizlere yardımcı olabilecek ticari ve endüstriyel çözümler sunuyoruz. Noseri ile, işletmenizin zamandan ve paradan tasarruf etmesine ve kârlılığının artmasına yardımcı olabilirsiniz. Güvenlik kontrolü, ısıtma/soğutma kontrolü, enerji ve aydınlatma kontrolü, sunduğumuz ticari ve endüstriyel çözümlerden sadece birkaçı. Misafirlerinizin konforunu, toplantı odanızın gizliliğini ya da kasanızın güvenliğini de Noseri ile sağlayabilirsiniz.


Güvenliğin
Akıllı Yolu

Güvenlik sisteminiz kendini yönetsin, siz güvende olduğunuzu bilin.

Hem evinizi hem de sevdiklerinizi korumanıza yardımcı olabilecek çok çeşitli güvenlik çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Hırsızları caydırmanıza, yakalamanıza ve evinizi ve ticari alanlarınızı güvende tutmanıza yardımcı olabilecek geniş bir ürün yelpazesi ile akıllı güvenlik çözümleri sunuyoruz. Ayrıca evinizi ve sevdiklerinizi izlemenize ve acil durumlara müdahale etmenize yardımcı olabilecek akıllı güvenlik çözümleri ile de hizmetinizdeyiz. İzinsiz girişleri hatta su ve gaz kaçaklarını bile kontrol edebileceksiniz.


Daha İyi ve Güvenli
Ağ Altyapıları

Nesnelerin birbiri ile konuşabildiği doğru akıllı ev ağ sistemleri ile hız, güven ve konfordan ödün vermeyin

Yaşam alanlarınızın yönetim ve takibini ağ çözümleri sayesinde dünyanın en ücra köşesinde dahi Noseri güvencesi ile yapabilmeniz mümkün. Noseri network çözümleri ile evinizin tüm sistemleri birbiri ile iletişime geçerek, gerçek konfora ulaşmanıza yardımcı olur. Sistemlerin tek bir ağ üzerinde senkronize çalıştığı bu eşsiz çözüm ile teknolojiye tek noktadan hükmetmenin keyfini Noseri ile çıkarın. Mesh ağ yapıları ile kesintisiz bağlantı imkanı sunan sistemler, her koşulda, konforunuzun kontrolünüzde olmasını sağlar. Ticari alanlarda 5651 loglama desteği ile kullanıcılarınız ve sisteminiz güvende kalır.
Akıllı evlerde mesh ağ yapıları ile kesintisiz bağlantı ile konforunuzu artırın. Ticari alanlarda 5651 loglama desteği sağlayarak firmanızı ve kullacılarınızı güvene alın.


Güneşle Akıllı Evleriniz
Aydınlansın

Solar enerji, sadece çevre dostu bir seçenek olmakla kalmayıp aynı zamanda akıllı eviniz için de yenilikçi bir enerji kaynağıdır. Noseri Teknoloji ve Ticaret olarak sunduğumuz solar enerji çözümleri, evinizi güneşin gücüyle dönüştürerek enerji maliyetlerinizi azaltırken çevreye olan etkinizi artırır.

Noseri Teknoloji ve Ticaret olarak sunmuş olduğumuz solar enerji çözümleri, modern ev yaşamınızı dönüştürmek için güneş enerjisini kullanarak sürdürülebilir bir geleceğe adım atmanızı sağlar. Akıllı ev sistemlerimizle entegre edilen solar paneller, evinizin çatısına entegre edilerek güneş ışığını etkin bir şekilde elektriğe dönüştürür ve enerji maliyetlerinizi azaltır. Ayrıca, solar enerji sistemlerimiz evinizin enerji verimliliğini artırırken çevre dostu bir yaklaşımla karbon ayak izinizi azaltır. Güvenilir ve yenilikçi teknolojimiz, öncü markaları kullanarak akıllı eviniz için en iyi solar enerji çözümlerini sunar. Artık enerjiye olan ihtiyacınızı çevre dostu bir şekilde karşılarken aynı zamanda evinizin değerini artırabilirsiniz.


Info Icon

Optimum Çözümler

Sesli asistanınız (Google Asistan, Amazon Alexa, Apple Siri) ile çalışan sistemler

Info Icon

Doğru Projelendirme

Kesintisiz konfor için ilk seferde atılan doğru adımlar ile akıllı hayata giriş yapın

Akıllı Eve Başlangıç İçin

Dönüşüm ve projelendirme için talebinizi bizlere iletin.