fbpx

Akıllı Ev Kullanıcılarına Katılın.

İletişim

Evinizi Akıllı Eve Dönüştürmeye Hazır mısınız?

Geleneksel evinizi en optimum çözümler ile akıllı eve dönüştürmek için bizlerle iletişime geçin.

Keşif Çağrısı Yapın!

Sizlerle iletişim için telefon numaranızı bırakın.

  Akıllı ev ve akıllı ev sistemleri ile ilgili en çok merak edilenler

  Akıllı ev sistemi, teknolojinin sizin yerinize eviniz ile ilgilenmesini sağlar. Sadece birkaç tıklamayla hayatı kolaylaştırır. Akıllı ev sistemine bağlı her cihaz bir uzaktan kumandayla ya da akıllı telefona ve tablete yüklenebilen bir uygulama aracılığıyla kontrol edilebilir. Örneğin - dışarı çıkıyorsanız, "Dışarıda" düğmesine basabilirsiniz ve Dışarıda modundayken programlanan tüm aktiviteler anında kontrol edilir - kapıları kilitler, ışıkları kapatır ve kapatılması gereken diğer cihazları kapatır.

  Akıllı ev; Evinizi uzaktan izleyip yönetebileceğiniz, uygulama veya kumanda aracılığı ile aydınlatma ve bazı elektronik cihazlarınızı kontrol edebileceğiniz bir sistemdir.  Evinizi dünyanın başka bir ucundan bile korumanın, çalıştırmanın ve izlemenin rahatlığını yaşarsınız.  Bağlanan cihazlar aydınlatmalar, güvenlik sistemleri, kameralar, ses ve video sistemleri, televizyonlar, termostatlar ve sisteme uyumlu diğer elektronik cihazlardır.

  Akıllı ev sistemi satın almanın ilk ve en önemli nedeni konfor ve güvenliktir.  Ev sahibinin yararlandığı diğer avantajlar; rahatlık, uzaktan erişim, tasarruf ve gönül rahatlığıdır.  Günümüzde akıllı ev sistemi daha erişilebilir ve gelişmiş hale gelmesi nedeniyle evlere düşük bir maliyetle uygulanabilir ve evin değerini yükseltebilir.

  Akıllı ev kurulumunda bağlanan ve kontrol edilen çeşitli cihazlar vardır. Bunlardan en yaygın olanları dört kategoriye ayrılır. Bunlar; aydınlatma, iklim kontrolü, eğlence ve güvenliktir.

  Evet, akıllı evler ekonomiktir ancak akıllı evlerin lüks olarak görüldüğü bir dönem vardı. Bu, günümüzde böyle değil akıllı evinizi kurmak her zamankinden daha kolay ancak cihazlarınızı birleştirmek ve birlikte uyumlu bir şekilde çalışmalarını sağlamak için doğru bir akıllı ev sistemi seçmeniz şart. Evinize uygun bir ev sistemi almak için cihazı almayı düşündüğünüz firmaya danışabilir ya da buraya tıklayarak bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.sapien.

  Evet, akıllı ev sistemi yüksek talep görmekte ve sahip olduğu teknoloji sayesinde evinizin değerini rahatlıkla arttırabilir. Günümüzde herkes akıllı bir evde yaşamak ve bu gelişmiş teknolojilerden faydalanmak istiyor. Bu nedenle bir ev, akıllı ev sistemi teknolojisi kullandığında, ev sahibi evinin fiyatını rahatlıkla yükseltebilir. Bununla birlikte, fiyatınızın piyasanın kaldırabileceği sınırlar içinde kalmasını sağlamak için ev sahibinin lisanslı bir emlakçı ile çalışması en iyi olacaktır.